top of page

Jesteśmy zespołem projektantów wnętrz z wieloletnim doświadczeniem. Architektura wnętrz jest naszą pracą i pasją, dzięki czemu odczuwamy radość z tego co robimy, co wyraźnie widać w realizacjach. Każde z nas ma nieco inne spojrzenie twórcze, dzięki czemu jesteśmy w stanie zmierzyć się z różnymi stylami i wyzwaniami projektując różnorodne: mieszkania, biura, przestrzenie hotelowe - spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających Inwestorów. Na pierwszym miejscu stawiamy klienta i jego oczekiwania.

 

Poznajmy się:

zuzanna krasuska_edited.jpg
kamil krasuski_edited_edited.jpg

Zuzanna Krasuska - absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Wykładowca akademicki. Uwielbia eksperymenty z formą i kolorem, w projektach ceni różnorodność, odwagę i harmonijne łączenie klasyki z ekstrawagancją. Jej pasją jest rzeźba, co świetnie widać w sposobie kształtowania przestrzeni i myśleniu o detalach we wnętrzach.

Kamil Krasuski - absolwent Wydziału Architektury Wnętrz Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, wykładowca akademicki. Projektant wnętrz oraz przestrzeni użyteczności publicznej. Specjalista - nie obce są mu procedury tj.: nadzór, pozwolenie na budowę czy uzgadnianie projektów branżowych z rzeczoznawcami. W projektach wnętrz mieszkalnych wykazuje się niezwykłą fantazją i odwagą. Z zamiłowania rysownik.

bottom of page