Joanna Nawrocka

Państwo Zuzanna i Kamil Krasuscy umiejętnie przearanżowali lokal dopasowując go ściśle do potrzeb mojej rodziny. Stworzyli nowocześnie urządzone mieszkanie, w którym jest jeszcze miejsca na własną inwencję i modyfikacje

Bernard Jakubowski

Współpracę z Panią Zuzanną Krasuska z Firmy Tandem Design rozpocząłem po ówczesnym uzyskaniu referencji od jej poprzednich klientów. Kilkomiesięczna współpraca nad stroną wizualną mojego domu, jak również późniejsze wizyty na inwestycji w trakcie nadzoru autorskiego pozwoliły mi poznać Panią architekt wnętrz Zuzannę Krasuską jako osobę rzetelną i profesjonalną. Efekt finalny projektu domu jest doskonale zrealizowaną wizją artystyczną która została mi zaprezentowana we wstępnej części współpracy.

NegroGato

Na podstawie referencji od poprzednich klientów Pani Zuzanny Krasuskiej - wiedziałem że mogę być pewien ciekawego i przemyślanego układu funkcjonalnego oraz śmiałej aranżacji wnetrz. Współpraca przebiegła zgodnie z moimi oczekiwaniami. Powstało nowoczesne Biuro z doskonale rozplanowanym układem oraz z uwzględnieniem wszystkich technicznych aspektów które w biurze mogą się pojawić jak sieć biurowa, częsta zmiana operatorów telekomunikacyjnych, konieczność oszczędność energii elektrycznej.

Daniel Respondek

Architekci Zuzanna i Kamil Krasuscy wywiązali się z zadania.. Zaprojektowali wnętrza pełne ciekawych rozwiązań, miłe dla oka i niebanalne, ani na chwilę nie zapominając o naszych potrzebach i uważnie wsłuchując się w nasze uwagi. W nowej przestrzeni znaleźli miejsce dla w sumie trzech łazienek (oddzielnej toalety i łazienki w pierwszym lokalu i łazienki w drugim) oraz ogromnej ilości szaf i schowków, na których bardzo nam zależało.

Szymon Pączek

Z usług Tandem Design skorzystaliśmy planując remont poddasza domu. Projekt Zuzanny i Kamila pozytywnie nas zaskoczył [..] W projektowaniu wykazywali się dużym wyczuciem naszych potrzeb i empatią. Po upływie jakiegoś czasu zwróciliśmy się do nich ponownie o pomoc [..]

Krzysztof Stryjek

Mieszkanie po ponownej aranżacji wygląda zupełnie inaczej: zyskało przestrzeń, świeżość, lekkość. Łączy w sobie również różne gusta członków rodziny. Całość można obejrzeć na stronie internetowej firmy Tandem Design. A zatem nie pozostaje nic innego jak polecić korzystanie z usług firmy Tandem Design.